Pierwsze piątki chłopców na Mecz Gwiazd
Znamy już pierwsze piątki chłopców na 2 ALL-STAR Game WZKosz
W drużynie Północy głosami kibiców wystąpią:
- Grodzki Łukasz - Biofarm Basket Junior Poznań 15.72%
- Dolata Igor - MKK Pyra Poznań - 9.58%
- Szymański Wit - Biofarm Basket Junior Poznań - 7.01%
- Munyama Filip - Biofarm Basket Junior Poznań - 7.09%
- Ziółek Bartosz - Biofarm Basket Junior Poznań - 6.18%
Kolejne miejsca w głosowaniu zajęli:
- Maćkowiak Iwo - Biofarm Basket Junior Poznań - 6.19%
- Sobiech Szymon - Biofarm Basket Junior Poznań - 5.87%
- Dominiak Filip - MKK Pyra Poznań - 5.58%
- Dyba Paweł - KS Basket Piła - 4.82%
- Nowicki Jan - Basket Team Suchy Las - 4.32%
- Błochowiak Eryk - Sklep Polski MKK Gniezno - 3.89%
- Gorzelany Maciej - Sklep Polski MKK Gniezno - 3.88%
- Tomaszewski Wojciech - Biofarm Basket Junior Poznań - 3.80%
- Plewiński Patryk - MKK Pyra Poznań - 3.69%
- Pleskot Kamil - MKK Pyra Poznań - 3.38%
- Szkudlarek Jakub - Sklep Polski MKK Gniezno - 3.32%
- Klimaszewski Paweł - MKK Pyra Poznań - 3.24%
- Borkowicz Szymon - Sklep Polski MKK Gniezno - 2.42%
Trenerem zespołu Północy jest Bartosz Sikorski z Biofarm Basket Poznań i to on wybierze pozostałą siódemkę graczy.
W pierwszej piątce Południa wystąpią:
- Jakubiak Jan - Basket Team Opalenica - 8.87%
- Jakubiak Mateusz - Basket Team Opalenica - 8.36%
- Szajek Adrian - Basket Team Opalenica - 7.71%
- Janowicz Jędrzej - UKKS Iskra Osieczna - 6.83%
- Zacharski Filip - Polonia 1912 Leszno - 6.54%
Kolejne miejsca w głosowaniu zajęli:
- Rutkowski Mikołaj - Basket Team Opalenica - 6.43%
- Popiel Piotr - RKKS Rawia Rawicz - 5.38%
- Rozpendowski Krzysztof - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - 5.11%
- Mikołajczyk Jakub - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 5.09%
- Górny Kacper - RKKS Rawia Rawicz - 5.06%
- Demut Maciej - RKKS Rawia Rawicz - 5.02%
- Zaremba Mikołaj - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 4.94%
- Strzelczyk Wiktor - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 4.86%
- Suski Nikodem - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 4.43%
- Nawrot Kamil - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 4.11%
- Mikołajczyk Hubert - RKKS Rawia Rawicz - 3.91%
- Tyburcy Mikołaj - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 3.74%
- Marek Tomasz - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 3.61%
Trenerem zespołu Południa jest Aleksander Ziobro z zespołu Basket Team Opalenica i to on wybierze pozostałą siódemkę graczy.