Kolejka VII
|
07.01.2024 12:00 |
Korona Zakrzewo -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
56:91
|
14.01.2024 10:00 |
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne -
Lider BIOFARM Swarzędz |
62:38
|
Kolejka VIII
|
03.12.2023 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Basket Team II Suchy Las |
73:53
|
24.03.2024 12:30 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
Korona Zakrzewo |
73:43
|
Kolejka I
|
08.10.2023 10:00 |
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne -
Korona Zakrzewo |
84:66
|
15.10.2023 14:00 |
Basket Team II Suchy Las -
Lider BIOFARM Swarzędz |
52:59
|
Kolejka I
|
08.10.2023 12:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
88:78
|
19.10.2023 20:30 |
Enea Basket II Poznań -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
57:105
|
06.02.2024 19:30 |
Enea Basket Poznań -
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal |
80:68
|
Kolejka I
|
21.10.2023 12:00 |
KT Kosz Crispy Natural Kalisz -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
117:100
|
14.01.2024 12:00 |
MKS MOS KONIN -
RAWIA FERRPOL RAWICZ |
64:80
|
Kolejka II
|
15.10.2023 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
Enea Basket II Poznań |
75:61
|
12.11.2023 12:00 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal -
KK Rycerze Rydzyna |
83:89
|
25.01.2024 16:00 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
Enea Basket Poznań |
69:83
|
Kolejka III
|
22.10.2023 12:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
72:95
|
19.11.2023 17:15 |
Enea Basket Poznań -
Basket Team Suchy Las |
119:38
|
07.03.2024 18:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal |
89:60
|
Kolejka II
|
22.10.2023 14:15 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne |
63:61
|
19.11.2023 12:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Korona Zakrzewo |
107:80
|
Kolejka IV
|
26.10.2023 20:30 |
Enea Basket II Poznań -
Enea Basket Poznań |
54:119
|
29.10.2023 10:00 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
135:66
|
29.10.2023 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
KK Rycerze Rydzyna |
77:81
|
Kolejka II
|
29.10.2023 12:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
MKS MOS KONIN |
79:53
|
18.11.2023 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
KT Kosz Crispy Natural Kalisz |
109:70
|
Kolejka III
|
05.11.2023 10:00 |
Korona Zakrzewo -
Lider BIOFARM Swarzędz |
64:59
|
14.01.2024 10:00 |
Basket Team II Suchy Las -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
48:79
|
Kolejka III
|
05.11.2023 10:00 |
RAWIA FERRPOL RAWICZ -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
134:57
|
04.02.2024 14:00 |
MKS MOS KONIN -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
74:84
|
Kolejka V
|
19.11.2023 12:00 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
78:94
|
19.11.2023 12:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Enea Basket II Poznań |
79:90
|
27.01.2024 12:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
Basket Team Suchy Las |
94:87
|
Kolejka IV
|
04.11.2023 12:30 |
KT Kosz Crispy Natural Kalisz -
MKS MOS KONIN |
95:50
|
27.01.2024 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
RAWIA FERRPOL RAWICZ |
67:68
|
Kolejka IV
|
26.11.2023 09:30 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Lider BIOFARM Swarzędz |
89:63
|
10.03.2024 10:00 |
Basket Team II Suchy Las -
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne |
50:113
|
Kolejka VI
|
26.11.2023 17:15 |
Enea Basket Poznań -
KK Rycerze Rydzyna |
102:38
|
04.02.2024 17:15 |
Enea Basket II Poznań -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
77:84
|
11.03.2024 18:00 |
Basket Team Suchy Las -
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal |
75:74
|
Kolejka V
|
21.10.2023 12:00 |
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
70:62
|
10.12.2023 10:00 |
Korona Zakrzewo -
Basket Team II Suchy Las |
97:79
|
Kolejka V
|
09.12.2023 12:30 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
81:118
|
29.06.2024 |
RAWIA FERRPOL RAWICZ -
KT Kosz Crispy Natural Kalisz |
--:--
|
Kolejka VII
|
10.12.2023 12:30 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal -
Enea Basket II Poznań |
87:76
|
11.12.2023 17:45 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
Basket Team Suchy Las |
111:58
|
05.03.2024 18:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
Enea Basket Poznań |
73:126
|
Kolejka VI
|
26.11.2023 13:00 |
RAWIA FERRPOL RAWICZ -
MKS MOS KONIN |
84:39
|
16.12.2023 10:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
KT Kosz Crispy Natural Kalisz |
118:86
|
Kolejka VIII
|
16.12.2023 15:30 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
KK Rycerze Rydzyna |
88:77
|
17.12.2023 10:00 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
Enea Basket II Poznań |
102:60
|
02.03.2024 12:00 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal -
Enea Basket Poznań |
44:98
|
Kolejka VI
|
17.12.2023 10:00 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
Basket Team II Suchy Las |
81:51
|
17.12.2023 10:00 |
Korona Zakrzewo -
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne |
90:78
|
Kolejka IX
|
07.01.2024 12:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal |
55:72
|
07.01.2024 17:15 |
Enea Basket Poznań -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
112:70
|
13.01.2024 16:15 |
Enea Basket II Poznań -
Basket Team Suchy Las |
79:68
|
Kolejka X
|
17.12.2023 11:00 |
Basket Team Suchy Las -
Enea Basket Poznań |
66:118
|
14.01.2024 12:00 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
76:91
|
14.01.2024 16:45 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
KK Rycerze Rydzyna |
106:58
|
Kolejka VII
|
27.01.2024 14:30 |
MKS MOS KONIN -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
75:84
|
29.06.2024 10:30 |
KT Kosz Crispy Natural Kalisz -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
--:--
|
Kolejka XI
|
16.11.2023 20:30 |
Enea Basket Poznań -
Enea Basket II Poznań |
115:51
|
21.01.2024 11:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
106:100
|
21.01.2024 12:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Basket Team Suchy Las |
92:91
|
Kolejka XII
|
07.01.2024 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
89:85
|
27.01.2024 15:15 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal |
123:54
|
28.01.2024 17:15 |
Enea Basket II Poznań -
KK Rycerze Rydzyna |
89:81
|
Kolejka VIII
|
28.01.2024 11:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
RAWIA FERRPOL RAWICZ |
50:93
|
29.06.2024 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
MKS MOS KONIN |
--:--
|
Kolejka XIII
|
26.11.2023 15:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
Enea Basket II Poznań |
104:90
|
04.02.2024 12:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Enea Basket Poznań |
51:103
|
04.02.2024 12:00 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal -
Basket Team Suchy Las |
89:84
|
Kolejka XIV
|
08.10.2023 10:30 |
Enea Basket II Poznań -
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal |
82:61
|
03.03.2024 17:15 |
Enea Basket Poznań -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
122:76
|
10.03.2024 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
61:101
|
Kolejka IX
|
19.10.2023 18:00 |
RAWIA FERRPOL RAWICZ -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
85:65
|
03.03.2024 10:00 |
MKS MOS KONIN -
KT Kosz Crispy Natural Kalisz |
65:59
|
Kolejka IX
|
18.01.2024 17:30 |
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne -
Basket Team II Suchy Las |
76:59
|
10.03.2024 10:00 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
56:55
|
Kolejka X
|
03.02.2024 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
100:54
|
17.03.2024 |
KT Kosz Crispy Natural Kalisz -
RAWIA FERRPOL RAWICZ |
--:--
|
Kolejka X
|
03.03.2024 12:00 |
Basket Team II Suchy Las -
Korona Zakrzewo |
74:69
|
21.03.2024 19:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne |
69:64
|