1. |
Kornelia Tomaszewska
|
Jet Service Basket Piła |
8 |
205 |
25.63 |
2. |
Iga Nitschke
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno, Lider BIOFARM II Swarzędz |
7 |
173 |
24.71 |
3. |
Zofia Mikołajczyk
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
10 |
240 |
24.00 |
4. |
Adrianna Wójcik
|
MKS Opalenica |
11 |
262 |
23.82 |
5. |
Agata Nowak
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
9 |
206 |
22.89 |
6. |
Amelia Pownug
|
Jet Service Basket Piła |
8 |
180 |
22.50 |
7. |
Izabela Wesołowska
|
Enea AZS Poznań |
9 |
191 |
21.22 |
8. |
Maja Kończewska
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
13 |
271 |
20.85 |
9. |
Zuzanna Płóciennik
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
11 |
220 |
20.00 |
10. |
Milena Nowak
|
UKS Victoria Plewiska |
13 |
258 |
19.85 |
11. |
Antonina Klefas
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
9 |
154 |
17.11 |
12. |
Nadia Kaczmarek
|
Enea AZS Poznań |
7 |
119 |
17.00 |
13. |
Amelia Jeska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
4 |
68 |
17.00 |
14. |
Otylia Krzewińska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
12 |
199 |
16.58 |
15. |
Lena Krajewska
|
Basket Team Suchy Las |
11 |
176 |
16.00 |
16. |
Kinga Stachowiak
|
Basket Grodzisk 2020 |
12 |
186 |
15.50 |
17. |
Oliwia Puslecka
|
POMPAX Tęcza Leszno |
13 |
201 |
15.46 |
18. |
Nadia Michalak
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
11 |
170 |
15.45 |
19. |
Iga Filoda
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
7 |
108 |
15.43 |
20. |
Laura Chmielewska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
11 |
168 |
15.27 |
21. |
Bianka Klimczak
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
10 |
150 |
15.00 |
22. |
Maja Michalak
|
MKS Opalenica |
11 |
155 |
14.09 |
23. |
Gabriela Zimnol
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
12 |
166 |
13.83 |
24. |
Zuzanna Aleksandra Błażejczyk
|
Basket Grodzisk 2020 |
8 |
101 |
12.63 |
25. |
Zofia Perz
|
Basket Team Suchy Las |
10 |
126 |
12.60 |
26. |
Laura Halicka
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
11 |
138 |
12.55 |
27. |
Leal Mikołajczyk
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
11 |
136 |
12.36 |
28. |
Martyna Wolna
|
MUKS Poznań |
6 |
74 |
12.33 |
29. |
Zuzanna Popielas
|
UKS Victoria Plewiska |
12 |
147 |
12.25 |
30. |
Maja Brzostowicz
|
Enea AZS Poznań |
9 |
110 |
12.22 |
31. |
Anastazja Świejkowska
|
MUKS Poznań |
5 |
60 |
12.00 |
32. |
Julia Owczarek
|
Basket Grodzisk 2020 |
8 |
93 |
11.63 |
33. |
Olga Przewoźna
|
MKS Opalenica |
11 |
127 |
11.55 |
34. |
Elżbieta Ziółkowska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
8 |
92 |
11.50 |
35. |
Zuzanna Wagner
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
6 |
69 |
11.50 |
36. |
Dominika Waloszek
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
11 |
119 |
10.82 |
37. |
Emilia Obst
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
6 |
64 |
10.67 |
38. |
Natalia Małecka
|
POMPAX Tęcza Leszno |
12 |
127 |
10.58 |
39. |
Lena Nawrot
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
12 |
125 |
10.42 |
40. |
Zofia Grzegorzewska
|
POMPAX Tęcza Leszno |
13 |
135 |
10.38 |
41. |
Natasza Stańko
|
UKS Victoria Plewiska |
9 |
92 |
10.22 |
42. |
Zuzanna Jankowska
|
MKS Opalenica |
11 |
112 |
10.18 |
43. |
Magdalena Sokolewicz
|
POMPAX Tęcza Leszno |
9 |
89 |
9.89 |
44. |
Julia Misterska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
12 |
118 |
9.83 |
45. |
Hanna Szopka
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
4 |
39 |
9.75 |
46. |
Matylda Bieżyńska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
97 |
9.70 |
47. |
Liliana Marat
|
Jet Service Basket Piła |
8 |
77 |
9.63 |
48. |
Maria Sobańska
|
MKS Opalenica |
8 |
74 |
9.25 |
49. |
Zofia Komasa
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
7 |
64 |
9.14 |
50. |
Nina Fellmann
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
7 |
64 |
9.14 |
51. |
Jagoda Szturmińska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
8 |
71 |
8.88 |
52. |
Maja Andrzejczak
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
4 |
35 |
8.75 |
53. |
Oliwia Mejza
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
7 |
60 |
8.57 |
54. |
Alicja Rogowy
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
11 |
94 |
8.55 |
55. |
Zofia Filoda
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
6 |
51 |
8.50 |
56. |
Hanna Krowicka
|
UKS Victoria Plewiska |
14 |
118 |
8.43 |
57. |
Zofia Tobiszowska
|
UKS Victoria Plewiska |
11 |
91 |
8.27 |
58. |
Nadia Marchlewska
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
74 |
8.22 |
59. |
Natasza Urban
|
Basket Team Suchy Las |
12 |
96 |
8.00 |
60. |
Julia Kułaczkowska
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
11 |
84 |
7.64 |
61. |
Julia Trząsalska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
73 |
7.30 |
62. |
Klaudia Kapturska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
4 |
29 |
7.25 |
63. |
Matylda Jęczmionka
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
4 |
28 |
7.00 |
64. |
Iga Lisek
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
13 |
90 |
6.92 |
65. |
Zuzanna Bury
|
MUKS Poznań |
8 |
54 |
6.75 |
66. |
Nadia Flieger
|
Basket Grodzisk 2020 |
6 |
40 |
6.67 |
67. |
Zuzanna Szpurek
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
6 |
40 |
6.67 |
68. |
Zuzanna Coda
|
Enea AZS Poznań |
8 |
53 |
6.63 |
69. |
Anna Wachowska
|
Enea AZS Poznań |
5 |
33 |
6.60 |
70. |
Hanna Kozielczyk
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
65 |
6.50 |
71. |
Karolina Cylwik
|
MUKS Poznań |
6 |
39 |
6.50 |
72. |
Alicja Płóciennik
|
MUKS Poznań |
8 |
52 |
6.50 |
73. |
Maria Binkiewicz
|
MKS Opalenica |
9 |
58 |
6.44 |
74. |
Joanna Lenartowska
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
7 |
45 |
6.43 |
75. |
Martyna Pyssa
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
5 |
32 |
6.40 |
76. |
Maja Adamowicz
|
MUKS Poznań |
9 |
57 |
6.33 |
77. |
Maja Mazurczak
|
Enea AZS Poznań |
9 |
56 |
6.22 |
78. |
Weronika Wilczyńska
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
10 |
62 |
6.20 |
79. |
Blanka Sobkowiak
|
Basket Grodzisk 2020 |
10 |
61 |
6.10 |
80. |
Amelia Ptak
|
POMPAX Tęcza Leszno |
13 |
76 |
5.85 |
81. |
Lena Besztocha
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
4 |
23 |
5.75 |
82. |
Aleksandra Kamińska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
11 |
63 |
5.73 |
83. |
Małgorzata Sadłocha
|
MKS Opalenica |
11 |
62 |
5.64 |
84. |
Lena Stróżyńska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
2 |
11 |
5.50 |
85. |
Nikola Siwek
|
UKS Victoria Plewiska |
14 |
76 |
5.43 |
86. |
Agata Ślusarczyk
|
MUKS Poznań |
6 |
32 |
5.33 |
87. |
Olga Woźniak
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
11 |
57 |
5.18 |
88. |
Maja Komorowska
|
Basket Grodzisk 2020 |
10 |
48 |
4.80 |
89. |
Amelia Cimińska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
9 |
43 |
4.78 |
90. |
Zofia Derak
|
MKS Opalenica |
11 |
51 |
4.64 |
91. |
Oliwia Hryniewicz
|
Jet Service Basket Piła |
8 |
37 |
4.63 |
92. |
Alicja Kaysiewicz
|
Basket Team Suchy Las |
12 |
53 |
4.42 |
93. |
Maria Jacniacka
|
Jet Service Basket Piła |
8 |
34 |
4.25 |
94. |
Lena Rynowiecka
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
10 |
42 |
4.20 |
95. |
Aleksandra Pałatyńska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
12 |
49 |
4.08 |
96. |
Tatiana Olech
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
6 |
24 |
4.00 |
97. |
Kornelia Snella
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
8 |
32 |
4.00 |
98. |
Antonina Błaszczyk
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
7 |
28 |
4.00 |
99. |
Alicja Rydzyńska
|
Jet Service Basket Piła |
7 |
28 |
4.00 |
100. |
Vanessa Konwińska
|
Jet Service Basket Piła |
4 |
16 |
4.00 |
101. |
Natalia Iwańczuk
|
UKS Victoria Plewiska |
11 |
43 |
3.91 |
102. |
Oliwia Gust
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
8 |
31 |
3.88 |
103. |
Gabriela Ignac
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
5 |
18 |
3.60 |
104. |
Klara Muszyńska
|
POMPAX Tęcza Leszno |
12 |
43 |
3.58 |
105. |
Julia Krolczyk
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
7 |
25 |
3.57 |
106. |
Nadia Borowiak
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
8 |
28 |
3.50 |
107. |
Aleksandra Sadowska
|
Enea AZS Poznań |
9 |
31 |
3.44 |
108. |
Marta Domańska
|
MUKS Poznań |
5 |
17 |
3.40 |
109. |
Maja Kukla
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
8 |
26 |
3.25 |
110. |
Oliwia Piszczoła
|
Enea AZS Poznań |
6 |
19 |
3.17 |
111. |
Zuzanna Białas
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
4 |
11 |
2.75 |
112. |
Emilia Nowicka
|
POMPAX Tęcza Leszno |
7 |
19 |
2.71 |
113. |
Liliana Pawołek
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
6 |
16 |
2.67 |
114. |
Anna Hypka
|
UKS Victoria Plewiska |
10 |
26 |
2.60 |
115. |
Gabriela Błaszczyk
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
5 |
13 |
2.60 |
116. |
Wiktoria Sakowska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
11 |
28 |
2.55 |
117. |
Marta Jagła
|
Enea AZS Poznań |
8 |
20 |
2.50 |
118. |
Lena Pruszkowska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
4 |
10 |
2.50 |
119. |
Aleksandra Pakulska
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
6 |
15 |
2.50 |
120. |
Magdalena Grobela
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
6 |
15 |
2.50 |
121. |
Kalina Miętek
|
Jet Service Basket Piła |
4 |
10 |
2.50 |
122. |
Zofia Pietrzak
|
Enea AZS Poznań |
5 |
12 |
2.40 |
123. |
Nadia Kałowska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
11 |
25 |
2.27 |
124. |
Julia Adamczak
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
11 |
25 |
2.27 |
125. |
Amelia Owczarek
|
Basket Grodzisk 2020 |
10 |
20 |
2.00 |
126. |
Amelia Chmielewska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
2 |
4 |
2.00 |
127. |
Alicja Suska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
12 |
24 |
2.00 |
128. |
Estera Drożyńska
|
UKS Victoria Plewiska |
10 |
20 |
2.00 |
129. |
Zuzanna Zwolińska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
6 |
12 |
2.00 |
130. |
Zofia Urban
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
12 |
22 |
1.83 |
131. |
Maja Naja
|
UKS Victoria Plewiska |
14 |
25 |
1.79 |
132. |
Lena KASZYŃSKA
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
9 |
16 |
1.78 |
133. |
Emilia Jabłońska
|
Jet Service Basket Piła |
8 |
14 |
1.75 |
134. |
Adrianna Hejna
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
7 |
12 |
1.71 |
135. |
Roksana Radzio
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
7 |
11 |
1.57 |
136. |
Aleksandra Kałek
|
Basket Team Suchy Las |
7 |
11 |
1.57 |
137. |
Nadia Kapała
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
6 |
9 |
1.50 |
138. |
Maja Matuszek
|
Basket Team Suchy Las |
10 |
15 |
1.50 |
139. |
Nadia Szewczak
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
8 |
12 |
1.50 |
140. |
Zuzanna Gromek
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
6 |
9 |
1.50 |
141. |
Hanna Żurawka
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
8 |
12 |
1.50 |
142. |
Emilia Borek
|
MKS Opalenica |
10 |
15 |
1.50 |
143. |
Liliana Drożyńska
|
UKS Victoria Plewiska |
12 |
19 |
1.46 |
144. |
Dobromiła Drygas
|
Basket Team Suchy Las |
10 |
14 |
1.40 |
145. |
Daria Wittke
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
8 |
11 |
1.38 |
146. |
Hanna Zawieja
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
3 |
4 |
1.33 |
147. |
Zuzanna Bartkowiak
|
MUKS Poznań |
5 |
6 |
1.20 |
148. |
Hanna Szymańska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
11 |
13 |
1.18 |
149. |
Julia Mielcarek
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
12 |
14 |
1.17 |
150. |
Julia Burzewska
|
Jet Service Basket Piła |
7 |
8 |
1.14 |
151. |
Alicja Mioduszewska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
9 |
10 |
1.11 |
152. |
Jagoda Kaczmarek
|
Basket Grodzisk 2020 |
11 |
12 |
1.09 |
153. |
Marianna Troszczyńska
|
MKS Opalenica |
7 |
7 |
1.00 |
154. |
Anna Derak
|
MKS Opalenica |
9 |
9 |
1.00 |
155. |
Julia Szocik
|
POMPAX Tęcza Leszno |
8 |
8 |
1.00 |
156. |
Dominika Antkowiak
|
POMPAX Tęcza Leszno |
8 |
8 |
1.00 |
157. |
Maja Ratajczak
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
9 |
9 |
1.00 |
158. |
Adrianna Jakubowska
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
5 |
5 |
1.00 |
159. |
Kamila Koroluk
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
4 |
4 |
1.00 |
160. |
Oliwia Flisiewicz
|
Basket Grodzisk 2020 |
12 |
11 |
0.92 |
161. |
Patrycja Krzyżanek
|
Basket Grodzisk 2020 |
11 |
10 |
0.91 |
162. |
Zuzanna Franczak
|
Basket Team Suchy Las |
11 |
10 |
0.91 |
163. |
Gabriela Kruszlewska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
9 |
8 |
0.89 |
164. |
Gabriela Szczepańska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
7 |
6 |
0.86 |
165. |
Julia Osak
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
6 |
5 |
0.83 |
166. |
Paula Pacześna
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
8 |
6 |
0.75 |
167. |
Zuzanna Skręta
|
Jet Service Basket Piła |
8 |
6 |
0.75 |
168. |
Kornelia Kowala
|
Basket Grodzisk 2020 |
10 |
7 |
0.70 |
169. |
Klaudia Wagner
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
9 |
6 |
0.67 |
170. |
Oliwia Nowak
|
MKS Opalenica |
6 |
4 |
0.67 |
171. |
Sonia Kujawska
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
6 |
0.67 |
172. |
Maja Nadolna
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
6 |
4 |
0.67 |
173. |
Patrycja Nerkowska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
7 |
4 |
0.57 |
174. |
Maria Chmielina
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
9 |
5 |
0.56 |
175. |
Lena Promińska
|
MUKS Poznań |
6 |
3 |
0.50 |
176. |
Natalia Gic
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
4 |
2 |
0.50 |
177. |
Paulina Stachowiak
|
Basket Grodzisk 2020 |
9 |
4 |
0.44 |
178. |
Daria Krause
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
5 |
2 |
0.40 |
179. |
Nicole Sudzik
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
6 |
2 |
0.33 |
180. |
Zuzanna Gronowska
|
Jet Service Basket Piła |
6 |
2 |
0.33 |
181. |
Julia Kuten
|
Enea AZS Poznań |
6 |
2 |
0.33 |
182. |
Zofia Jankowska
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
7 |
2 |
0.29 |
183. |
Mariola Fryc
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
7 |
2 |
0.29 |
184. |
Adriana Strzelecka
|
Basket Team Suchy Las |
7 |
2 |
0.29 |
185. |
Natalia Dymek
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
2 |
0.22 |
186. |
Hanna Ślaska
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
5 |
1 |
0.20 |
187. |
Zofia Czerwińska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
6 |
1 |
0.17 |
188. |
Alicja Zawieja
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
2 |
0 |
0.00 |
189. |
Nikola Jeziorek
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
6 |
0 |
0.00 |
190. |
Aleksandra Nowak
|
Basket Grodzisk 2020 |
7 |
0 |
0.00 |
191. |
Antonina Fierek
|
Basket Team Suchy Las |
7 |
0 |
0.00 |