Kolejka I
|
|
BC Obra Kościan -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
12.10.2019 10:00 |
KT Kosz Kalisz -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
15:160
|
12.10.2019 11:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
82:74
|
06.01.2020 14:00 |
Basketball Club Sieraków -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
15.02.2020 12:45 |
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
42:78
|
27.03.2020 18:00 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
--:--
|
Kolejka II
|
|
Basketball Club Sieraków -
BC Obra Kościan |
--:--
|
19.10.2019 11:00 |
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
58:80
|
19.10.2019 11:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
KT Kosz Kalisz |
155:22
|
19.10.2019 12:00 |
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
118:41
|
02.11.2019 10:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
103:41
|
05.04.2020 11:00 |
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
--:--
|
Kolejka III
|
|
BC Obra Kościan -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
25.10.2019 19:30 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
26.10.2019 11:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
109:60
|
26.10.2019 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
76:50
|
27.10.2019 12:45 |
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
63:105
|
07.03.2020 11:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
KT Kosz Kalisz |
111:28
|
Kolejka IV
|
|
Basketball Club Sieraków -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
--:--
|
|
BC Obra Kościan -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
--:--
|
09.11.2019 10:00 |
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
63:74
|
09.11.2019 10:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
50:65
|
09.11.2019 12:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
62:73
|
14.03.2020 10:00 |
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
KT Kosz Kalisz |
--:--
|
Kolejka V
|
|
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
BC Obra Kościan |
--:--
|
|
KT Kosz Kalisz -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
16.11.2019 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
78:105
|
16.11.2019 13:30 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
75:98
|
29.11.2019 17:30 |
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
76:54
|
18.01.2020 12:30 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
52:115
|
Kolejka VI
|
|
Basketball Club Sieraków -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
--:--
|
|
BC Obra Kościan -
KT Kosz Kalisz |
--:--
|
23.11.2019 13:30 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
63:53
|
14.12.2019 13:00 |
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
101:60
|
04.04.2020 12:00 |
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
--:--
|
08.05.2020 18:00 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
--:--
|
Kolejka VII
|
|
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
BC Obra Kościan |
--:--
|
07.12.2019 10:00 |
KT Kosz Kalisz -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
29:105
|
07.12.2019 10:00 |
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
57:82
|
07.12.2019 11:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
73:99
|
07.12.2019 18:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
08.12.2019 12:45 |
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
71:102
|
Kolejka VIII
|
|
Basketball Club Sieraków -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
--:--
|
|
BC Obra Kościan -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
--:--
|
14.12.2019 10:00 |
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
107:68
|
14.12.2019 12:30 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
34:119
|
15.12.2019 12:45 |
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
KT Kosz Kalisz |
120:38
|
09.05.2020 16:00 |
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
--:--
|
Kolejka IX
|
|
KT Kosz Kalisz -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
|
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
BC Obra Kościan |
--:--
|
|
UKKS ISKRA OSIECZNA -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
27.11.2019 19:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
113:42
|
21.12.2019 12:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
61:64
|
22.12.2019 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
121:49
|
Kolejka X
|
|
Basketball Club Sieraków -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
--:--
|
|
BC Obra Kościan -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
--:--
|
|
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
--:--
|
21.12.2019 11:00 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
44:94
|
11.01.2020 10:00 |
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
83:95
|
11.01.2020 11:00 |
KT Kosz Kalisz -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
19:119
|
Kolejka XI
|
|
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
BC Obra Kościan |
--:--
|
|
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
01.12.2019 13:30 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
KT Kosz Kalisz |
131:25
|
14.01.2020 15:15 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
110:86
|
16.01.2020 18:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
91:70
|
19.01.2020 10:00 |
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
91:86
|
Kolejka XII
|
|
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
|
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
BC Obra Kościan |
--:--
|
12.10.2019 11:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
93:63
|
15.02.2020 11:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
120:59
|
15.02.2020 12:00 |
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
KT Kosz Kalisz |
119:29
|
15.02.2020 13:30 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
72:53
|
Kolejka XIII
|
|
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
|
BC Obra Kościan -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
22.02.2020 10:00 |
KT Kosz Kalisz -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
35:100
|
22.02.2020 12:30 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
62:127
|
22.02.2020 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
112:54
|
23.02.2020 12:45 |
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
57:100
|
Kolejka XIV
|
|
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
BC Obra Kościan |
--:--
|
|
Basketball Club Sieraków -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
--:--
|
|
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
--:--
|
07.03.2020 10:00 |
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
164:52
|
07.03.2020 15:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
KT Kosz Kalisz |
103:44
|
07.03.2020 15:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
72:83
|
Kolejka XV
|
|
KT Kosz Kalisz -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
|
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
BC Obra Kościan |
--:--
|
25.10.2019 16:00 |
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
14.03.2020 11:00 |
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
14.03.2020 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
--:--
|
15.03.2020 11:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
--:--
|
Kolejka XVI
|
|
BC Obra Kościan -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
--:--
|
|
Basketball Club Sieraków -
KT Kosz Kalisz |
--:--
|
21.03.2020 10:00 |
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
--:--
|
21.03.2020 11:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
--:--
|
21.03.2020 12:00 |
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
--:--
|
23.03.2020 18:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
--:--
|
Kolejka XVII
|
|
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
|
KT Kosz Kalisz -
BC Obra Kościan |
--:--
|
23.11.2019 12:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
89:69
|
11.03.2020 17:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
04.04.2020 11:00 |
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
--:--
|
05.04.2020 12:45 |
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
--:--
|
Kolejka XVIII
|
|
BC Obra Kościan -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
--:--
|
|
Basketball Club Sieraków -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
--:--
|
11.04.2020 10:00 |
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
--:--
|
18.04.2020 10:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
--:--
|
18.04.2020 12:00 |
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
--:--
|
18.04.2020 12:30 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
KT Kosz Kalisz |
--:--
|
Kolejka XIX
|
|
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
|
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
BC Obra Kościan |
--:--
|
25.04.2020 10:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
25.04.2020 10:00 |
KT Kosz Kalisz -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
--:--
|
25.04.2020 12:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
25.04.2020 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
--:--
|
Kolejka XX
|
|
BC Obra Kościan -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
--:--
|
|
UKKS ISKRA OSIECZNA -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
24.01.2020 18:00 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
47:98
|
14.02.2020 17:00 |
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
KT Kosz Kalisz |
122:23
|
09.05.2020 12:00 |
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
--:--
|
09.05.2020 12:45 |
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
--:--
|
Kolejka XXI
|
|
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
Basketball Club Sieraków |
--:--
|
|
UKKS ISKRA OSIECZNA -
BC Obra Kościan |
--:--
|
16.10.2019 19:00 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) |
88:48
|
16.05.2020 10:00 |
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. -
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
16.05.2020 11:00 |
RKKS Rawia RAWAG Rawicz -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) |
--:--
|
16.05.2020 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
KT Kosz Kalisz |
--:--
|
Kolejka XXII
|
|
KT Kosz Kalisz -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
--:--
|
|
BC Obra Kościan -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
--:--
|
21.12.2019 16:00 |
Basketball Club Sieraków -
UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. |
--:--
|
23.05.2020 11:00 |
UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
--:--
|
23.05.2020 12:30 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. (PK) -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
--:--
|
23.05.2020 12:45 |
KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) -
RKKS Rawia RAWAG Rawicz |
--:--
|