ROZGRYWKI:
Baganc Iwo BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Baksalary Szymon Jamalex Polonia 1912 Leszno
Banach Hubert UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Banasiak Maksymilian UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
Barański Michał BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Bartkowiak Jan Biofarm Basket Junior Poznań
Bartkowiak Kryspin UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
Bartkowiak Miłosz UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Bartkowiak Piotr Biofarm Basket Junior Poznań
Berłowski Mateusz MKK Pyra SP7 Poznań
Bieganek Dominik UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
Bielecki Mikołaj BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Borkowski Krzysztof KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Borkowski Oliwier BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Broniarczyk Bartosz MKS MOS KONIN
Buczkowski Szymon BASKET TEAM SUCHY LAS
Budny Mikołaj BASKET TEAM SUCHY LAS
Budych Adrian MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Ceglarski Mateusz UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Cejba Filip UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Cessa Alan UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Charczuk Eryk BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Chmielewski Adam UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
CHMURA KRZYSZTOF Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Chudy Wojciech BASKET TEAM SUCHY LAS
Cieślewicz Aleksy Sklep Polski MKK SP2 Gniezno
Ciszak-Kaźmierski Marcin BC OBRA KOŚCIAN
Cyplik Eryk BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Da Silva E Costa Hugo BASKET TEAM SUCHY LAS
Dawid Ksawery BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Demski Oliwier UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Dłużyński Jakub Jamalex Polonia 1912 Leszno
Dolata Miłosz Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Dominiczak Antoni BC OBRA KOŚCIAN
Drabek Olivier MKK Pyra SP7 Poznań
Drygas Mikołaj BASKET TEAM SUCHY LAS
Duda Jakub Sklep Polski MKK SP2 Gniezno
DUDA PAWEŁ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Dudek Nikodem Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Dutkiewicz Paweł MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Gabrysiak-Dzielicki Maksymilian BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Galusiński Alan UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
Gawarecki Wiktor BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Gawełek Jan UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
Gerlich Aleksander Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Gluma Tomasz Jamalex Polonia 1912 Leszno
Grabowski Kacper MKS MOS KONIN
Graff Tymoteusz UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
Jabłoński Grzegorz BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Jackowski Oskar Biofarm Basket Junior Poznań
Jakubowski Aleksander MKS MOS KONIN
Janiak Karol MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
JANIAK KONRAD Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Jaskólski Maksymilian BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Jaźwiecki Mateusz MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Jędrzejewski Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Kaczmarek Kacper UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
Kaliński Igor BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Kalisz Kacper MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Kamiński Filip MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Kamiński Mikołaj Sklep Polski MKK SP2 Gniezno
Kamionka Patryk MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Karolak Igor BASKET TEAM SUCHY LAS
Klikowicz Kacper BASKET TEAM SUCHY LAS
KNARKOWSKI IGOR KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Kołakowski Nikodem MKK Pyra SP7 Poznań
Kołodziejski Jakub MKS MOS KONIN
Kołodziński Jakub BASKET TEAM SUCHY LAS
Kołpak Tymon Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Komisarek Dawid BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Koper Jan BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Korbas Jakub Jamalex Polonia 1912 Leszno
Kosiak Marcel MKK Pyra SP7 Poznań
Koszyca Szymon BASKET TEAM SUCHY LAS
Kowalewski Franciszek Jamalex Polonia 1912 Leszno
Kowalówka Jakub Biofarm Basket Junior Poznań
Kowalski Kacper Jamalex Polonia 1912 Leszno
Kozłowski Dawid BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Krajewski Ksawery MKS MOS KONIN
Krajewski Ryszard BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Kropp Kacper UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Kruk Mikołaj Jamalex Polonia 1912 Leszno
Kruszyński Adam Biofarm Basket Junior Poznań
Kruszyński Jacek Biofarm Basket Junior Poznań
Krzak Mateusz BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Krzyżański Franciszek UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Kuca Adrian UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Kucharski Mateusz MKS MOS KONIN
Kunik Wiktor UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Kuśnierek Kacper MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Laube Bartosz BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
LEWANDA TOMASZ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Lewandowski Bartosz Sklep Polski MKK SP2 Gniezno
Lis Dawid UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
Lisiak Joachim Biofarm Basket Junior Poznań
Loba Hubert UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Lorenc Filip MKK Pyra SP7 Poznań
MACHNACZ KSAWERY KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
MACIAS JAN KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Maćkowiak Jędrzej Jamalex Polonia 1912 Leszno
Madanowski Maksymilian Biofarm Basket Junior Poznań
Majewski Antoni BC OBRA KOŚCIAN
Majorek Tomasz UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Małecki Maksymilian MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Małecki Mikołaj BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Małecki Wojciech BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Marciniak Sebastian BC OBRA KOŚCIAN
Marcinkowski Aleksander BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
MARKIEWICZ MACIEJ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Masel Jakub BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Matczak Michał BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Matecki Paweł Jamalex Polonia 1912 Leszno
Matyszczyk Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Mądrzak Marcel BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Mąkowski Gracjan Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Miara Sebastian Sklep Polski MKK SP2 Gniezno
Michalski Maksym MKS MOS KONIN
Michalski Piotr Sklep Polski MKK SP2 Gniezno
Mielcarek Hubert Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Molik Mateusz UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Najder Alan UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Napierała Szymon MKS MOS KONIN
Narożny Aleks BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Neumann Miron Jamalex Polonia 1912 Leszno
NIŻYŃSKI DAMIAN KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Nowak Hubert MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Nowak Marcel UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Nowak Oliwier Sklep Polski MKK SP2 Gniezno
Panowicz Jakub BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Pawlak Filip BASKET TEAM SUCHY LAS
Pawlak Mikołaj Sklep Polski MKK SP2 Gniezno
Pawlicki Remigiusz Jamalex Polonia 1912 Leszno
Pawłowicz Marcin Biofarm Basket Junior Poznań
Październy Konrad BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Pera Maciej MKK Pyra SP7 Poznań
Piechowiak Bartosz UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Piechowiak Damian MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Pietrzak Kacper BC OBRA KOŚCIAN
Pinkowski Wojciech BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Piotrowicz Filip BASKET TEAM SUCHY LAS
Ponitka Kacper UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
Prokopczuk Adam UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Przywarski Jakub Biofarm Basket Junior Poznań
Pucek-Mądry Ryszard BASKET TEAM SUCHY LAS
Saleta Marcin MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Sawicki Antoni Jamalex Polonia 1912 Leszno
Semczyszyn Dawid Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Siemianów Olaf BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Sikora Maksymilian BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Siuda Adam Sklep Polski MKK SP2 Gniezno
Skipor Mateusz BASKET TEAM SUCHY LAS
Skutnik Dominik KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Smektała Aleksander UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
SMĘTEK OSKAR Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Sobkowiak Piotr BASKET TEAM SUCHY LAS
Soroka Marcin MKK Pyra SP7 Poznań
Starkowski Jędrzej MKK Pyra SP7 Poznań
Stasiak Kacper BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Staszak Adrian MKK Pyra SP7 Poznań
Staszak Mikołaj Biofarm Basket Junior Poznań
Stróżyna Maksymilian BC OBRA KOŚCIAN
Surdziel Piotr MKK Pyra SP7 Poznań
SZCZURASZEK ALLAN Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Szewczyk Wincent MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Szłapka Aleksander Biofarm Basket Junior Poznań
Sztukowski Jakub UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
Szudrowicz Bartłomiej MKK Pyra SP7 Poznań
SZULC DAMIAN KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Szuster Filip KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Szygenda Kacper BASKET TEAM SUCHY LAS
Szymański Kamil Sklep Polski MKK SP2 Gniezno
Szymański Mikołaj BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Wagner Szymon MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
WAŁĘSA HUBERT KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH
Wasiak Michał BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Wasiak Mikołaj BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Wasiak Wojciech BC OBRA KOŚCIAN
Wasilewski Aleksander MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Wawrzyniak Igor UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
WAWRZYNIAK MATEUSZ Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Wechmann Wojciech BASKET TEAM SUCHY LAS
Wejman Tymoteusz MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Wieczorek Konrad Biofarm Basket Junior Poznań
Wieczorek Maksymilian Biofarm Basket Junior Poznań
Wierzejewski Jakub BC OBRA KOŚCIAN
WILGOCKI ADAM Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski
Wilsz Marcin MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Wita Mikołaj Biofarm Basket Junior Poznań
Wojciechowski Bartosz MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Wojciechowski Dominik UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Wojtczak Lucjusz MKS MOS KONIN
Wojtkowiak Fryderyk MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ
Wojtkowiak Nikodem BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ
Wojtowicz Stanisław BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
Wolak Bruno MKK Pyra SP7 Poznań
Woźnica Witold Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski